Kısmetse Olur Başvuru Formu Şartları ve Fan Başvurusu nasıl yapılır?

yorumsuz
350
Kısmetse Olur Başvuru Formu Şartları ve Fan Başvurusu nasıl yapılır?

Kısmetse Olur nasıl başvuru yapılır, başvuru formu ve şartları ile birlikte Kısmetse Olur Fan başvurusu nasıl yapılır, işte merak edilenleri ile programın başvuruları.

Kısmetse Olur programına sizlerde başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Gelin ve damat adaylarının yer aldığı yarışmada kısmetinizi aramak istiyorsanız başvurular devam ediyor.

Kanal D resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilen başvuru nasıl yapılmalı başvuru formunda neler var merak edenlere hem fan olarak başvurma hem de yarışmacı olarak başvurma için gerekli prosedürleri derledik.

Öncelikle Kısmetse Olur başvuru formunda yer alan sorular kişinin genel karakteristik özelliklerini tanımaya yöneliktir. Kişiye kimlik bilgilerinin haricinde boy, kilo, göz rengi gibi dış görünüşü ile ilgili sorular da yöneltilmektedir.

Yarışmanın başvuru formunda önemli olan kısım ise kişinin evlilik hakkında düşünceleri olarak görülüyor. Kişiye evlilik kurumunu ve evlilik kararı hakkında sorular başvuru formunda yöneltiliyor.

Kişinin burada verdiği cevaplar özel bir ekip tarafından incelenerek yarışmaya katılımı hakkında karara varılıyor. Başvuru formuna video çekip ekleyerek de formu gönderebiliyorsunuz.

Kısmetse Olur Fan başvurusu ise daha az teferruatlı bir form ile gerçekleşiyor. Yine Kanal D’nin resmi internet adresi üzerinden yapılan başvuruda kişiye destekliği gelin ve damat adayları, en uyumsuz çift hangisi, kendinizi hangi gelin veya damat adayına yakın buluyorsunuz gibi desteklediğiniz yada sevmediğiniz yarışmacılar hakkında fikirlerinizi soran sorular bulunuyor.

Kişi bu sorulara ek olarak bir video çekerek de başvuruda bulunabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.