Kısmetse Olur Aykut kimdir ne iş yapıyor kime talip oldu?

yorumsuz
730
Kısmetse Olur Aykut kimdir ne iş yapıyor kime talip oldu?

Kısmetse Olur damat adayı Aykut Alagöz kimdir kime talip oldu? Aykut Alagöz’ün mesleği ne kaç yaşında nereli ve Instagram hesabı var mı? Aykut Alagöz hakkında ayrıntılar!

Kısmetse Olur’un yeni damat adaylarından birisi olan ve yeni sezonun dikkat çeken isimlerden birisi olması beklenen Aykut Alagöz kimdir? Aykut hakkında merak edilenleri ve bilinenleri sizlere özel derledik!

Yakışıklı olduğunu düşünen  Kısmetse Olur damat adaylarından Aykut Alagöz özgüveni ile ön plana çıkıyor. Fitness eğitmenliği yapan Aykut Alagöz annesine de son derece düşkün olan Aykut tanıtım videosunda annesine yaptığı vurgu ile dikkat çekti.

27 yaşında olan Aykut Alagöz yarışmayı daha önce çok az takip etme fırsatı bulduğunu ve yarışmaya “kısmetini” aramak için katıldığını söyledi.

Aykut Alagöz ne iş yapıyor?

Aykut Alagöz fitness öğretmenliği mesleğini icra ediyor.

Aykut Alagöz kendini anlatırken kalbinden çok mantığı ile hareket etmeye çalıştığını da belirtiyor. Kendini neşeli ve eğlenceli bir insan olarak tanımlayan Aykut Alagöz yanındaki kişinin oturup kalkmasını ve eğlenmesini bilen bir kadın olmasını istiyor.

 

aykut-alagoz-kismetse-2

Kendisini yakışıklı bir adam olarak tanıyan 27 yaşındaki damat adayı Aykut, kadının yanına yakışması gerektiğini söyledi ve bakımlı olması gerektiğini belirtti.

Yarışmadan beklentisini “yarışmanın adında olduğu gibi kısmet” şeklinde tanımlayan Aykut Alagöz; yarışmada aradığı aşkı bularak sevdiği kişi ile hayatını birleştirerek ayrılmak istiyor.

Damat adayı Aykut’un şimdiden çok konuşulan isimler arasında yer alacağı düşünülüyor. Yakışıklı damat adayı kime talip olacak henüz bilinmese de merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.