Kısmetse Olur Aycan Varış kime talip oldu kimdir kaç yaşında memleketi nere?

yorumsuz
967
Kısmetse Olur Aycan Varış kime talip oldu kimdir kaç yaşında memleketi nere?

Kısmetse Olur Aycan Varış kimdir? Gelin adaylarından Aycan Varış kime talip oldu? Güzel yarışmacı Aycan hakkında tüm merak ettikleriniz!

Yeni sezonun güzel gelin adaylarından birisi olan Aycan Varış yayınlanan ilk bölüm ile birlikte en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi olmayı başardı.

Tanıtım vtrsinde çok iddialı bir konuşma yapan Aycan Varış; maço ve esmer bir erkek aradığını söyledi. “Vurduğu yerden ses getirmeli” diyen Aycan Varış maço bir damat adayı arıyor.

Dışarıda bir kaplan evde ise romantik olmalı diyen Aycan Varış aradığı erkeğin kendisine her dakika hesap sorması gerektiğini söyledi. Aycan’ın bu istekleri yarışmada çok dikkat çekti.

Seda Akgül ile konuşan Aycan Varış; yönetmekten çok yönetilmeyi sevdiğini söyledi. Bir bayanın erkeğini yönetmemesi gerektiğini erkeğin otoriter olması gerektiğini söyledi.

Kısmetse Olur evinde kısmetini bulması halinde düşüneceği şeyin çocuk olduğunu söyledi. Eşim çalışma derse çalışmam dedi. Kısmetse Olur’un dikkat çeken gelin adayı kalbinin prensini arıyor.

Yarışmada yer alan damat adaylarından birkaç tanesi maço oluşu ile ön plana çıkmıştı. Bakalım Aycan gönlüne göre bir damat adayını Kısmetse Olur programında bulabilecek mi?

Kendisine her dakika hesap sorabilen, maço bir damat adayı arayan Aycan Varış; şayet sevdiği kişi çalışmasını istemezse bunu sorun etmeyeceğini de açıkladı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.