Kısmetse Olur Aycan Tunç kimdir kaç yaşında nereli?

yorumsuz
157
Kısmetse Olur Aycan Tunç kimdir kaç yaşında nereli?

Kısmetse Olur Aycan Tunç kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor nereli merak edenlere özel; Aycan Tunç’un Instagram adresi hesabı biliniyor mu işte çok özel derleme.

Yarışmanın yeni isimlerinden Aycan Tunç kimdir seyirciler tarafından merak ediliyor. Büyük bir ilgi ile takip edilen Kısmetse Olur yarışmasının gelin adaylarından birisi olan Aycan Tunç kaç yaşında merak ediliyor.

Kısmetse Olur yarışmasında oylama neticesinde eve veda eden isim Cansu oldu. Yeni bir gelin adayı olarak yarışmaya Aycan dahil oldu. Yarışmacının yaşı nereli olduğu ise seyirciler tarafından ilk etapta en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Başarılı televizyon programı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ederken bugün sizlere Aycan Tunç hakkında ortaya çıkan ilk detayları özen ile derledik.

Aycan Tunç kimdir?

Kısmetse Olur yarışmasına yeni dahil olan güzel gelin adayı Aycan Tunç henüz 24 yaşındadır. Oldukça genç olan Aycan Tunç aslen Antalyalıdır. Fakat memleketinde değil İstanbul’da yaşamakta ve ikamet etmektedir.

Dans hocalığı yapan Aycan Tunç aynı zamanda bir  tane butik işletmektedir. Terazi burcu olan Aycan Tunç’un kime talip olacağı henüz bilinmiyor.

Yarışmadan önce günlük hayatta Aycan Tunç’un eskiden Emre Ubeyli ile bir aşk yaşadığı ise sosyal medyada iddia edilenler arasında yer alıyor. Kendisi bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.