Kısmetse Olur Arif ve Metehan yeni isimler oldular

yorumsuz
368
Kısmetse Olur Arif ve Metehan yeni isimler oldular

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma ve izdivaç programları arasında yer alan Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Bu hafta Kısmetse Olur damat evine 2 aday geldi. Metehan ile birlikte eve gelen Arif ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya eden Kısmetse Olur’da bu hafta değişikliğe gidildi ve 2 damat adayı geldi. Bundan böyle programda 9 damat adayı ve 8 gelin adayı yer alacak. Bunun neden olduğu ile ilgili merak edici sorular da geliyor. İhtimallere göre reytinglerden dolayı Kısmetse Olur evinde böyle bir değişikliğe gidildiği belirtiliyor.

Programın damat adayları arasında yer alan Tolga’nın gece kulübünde bir hanımefendi ile görüntülenmesinin ardından Tolga’nın diskalifiye olduğu açıklandı. Aynı zamanda Tolga Suat  ile söz dalaşına girmişti. Bu gelişmenin de ardından Tolga Kısmetse Olur’dan gönderilmiş oldu.

METEHAN VE ARİF YENİ GELEN İSİMLER OLDULAR

Gerek reytinglerde istenilenin verilememesi gerek ise Tolga’nın yarışmadan ayrılmasının ardından bu hafta 2 damat adayı dahil oldu ve bundan sonra Kısmetse Olur damat evinde 9 isim göreceğiz.

Kısmetse Olur’a ilk gelen damat adayı ise Arif oldu. Arif’in kim için geldiği sorusu üzerine ise Arif’in aklının karışık olduğu cevabı alındı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.