Kısmetse Olur Arif Can kaç yaşında nereli kimdir ne iş yapıyor kime talip oldu

yorumsuz
479
Kısmetse Olur Arif Can kaç yaşında nereli kimdir ne iş yapıyor kime talip oldu

Damatlar evine ise çok konuşulacak bir aday geldi. Arif Can 25 yaşında ve Bursa’dan yarışmaya geliyor. İşletmecilik yapan Arif Can 1 aralık tarihinde dünyaya gelmiş ve yay burcu olduğunu söyledi.

Gelinler evinde sorulan ilk soru Arif Can’a neden buradasın oldu. Arif Can ise burada beğendiği bir gelin adayı olduğu için buraya geldiğini söyledi ve bu eve Rabia için geldiğini söyledi.

Yeni damat adayı Arif Can, Rabia’ya talip olduğunu açıklamasının ardından Rabia konuşmaya başladı. Rabia bir ilişkim var bunu biliyor musun diye sordu Arif biliyorum fakat yine de buradayım dedi.

Rabia ise ilişkisinde bir kademe atlamak üzere olduğunu söyledi Arif Can ise Rabia’da ısrar edeceğini belli ederek Rabia’ya övgülerde bulundu.

Yeni damat adayı hakkında yorum yapan Didem Delen; gelen arkadaş Arif Can’ın Rabia’ya talip olmasını değerlendirdi. Didem yaşananları iyiye yorumlamaya çalıştığını söyledi.

Arif ise erkekler evine geldi ve damat adayları ile tanışma faslının ardından kendisini tanıttı. Bursa’dan geldiğini söyleyen Arif Can, bir işletmeci olduğunu söyledi.

25 yaşında olduğunu söyleyen Arif Can kim için geldi sorusuna dobra bir şekilde cevap vereceğini söyleyerek Rabia dedi. Fakat Arif’e herkes tepki gösterdi.

Özellikle Semih ve Gökhan; Arif Can’a tepki gösterdiler.  Gökhan ise bana daha dün seni seviyorum diyen bir adaya nasıl aday geliyorsun şeklinde Arif’e soru sordu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.