Kısmetse Olur 30 Eylül 241.bölümde neler olacak? Rabia Aycan tartışması

yorumsuz
463
Kısmetse Olur 30 Eylül 241.bölümde neler olacak? Rabia Aycan tartışması

Kısmetse Olur evinde 30 Eylül yarın neler olacak? 241.bölümden tüyolar burada. Aycan ile Rabia tartışması ile Semih ile Adnan atışması yeni bölüme damgasını vuracak.

Kısmetse Olur’da çok tartışılacak ve konuşulacak bir bölüm 30 Eylül ekranlara gelecek. Yeni bölümde neler olacak şimdiden çok merak edilirken sizlere özel yeni bölümden tüyolar yine dizibolumu.org ile sizlerle.

30 Eylül gününün en büyük gelişmelerinden birisi eve gelecek yeni isim olacak. Metehan isimli yakışıklı damat adayı Kısmetse Olur evine dahil olacak.

Kısmetse Olur’da yeni damat adayı demek yeni bir gelin adayına talip çıkabilir anlamına geliyor. Yeni damat adayı Metehan ise çok konuşulacak bir isim söyledi ve talip olduğu ismi açıkladı.

Yarışmanın yakışıklı damat adayı Metehan eve gelir gelmez aklındaki ismi açıkladı. Metehan ilk olarak Hazal’ı düşündüğünü ilişkisi olduğunu bilmesine rağmen bu isme talip olacağını açıkladı.

Metehan’ın bu açıklaması Hazal ile bir ilişkisi olduğu bilinen Semih’in nasıl bir tepki vermesine neden olacak merak ediliyor. Hazal ile Semih’in tartıştığı bir dönemde eve dahil olan Metehan, Hazal’ı etkileyebilecek mi neler yaşanacak yeni bölümde belli olacak.

Öte yandan yeni bölümün yayınlanan tanıtımında Aycan ile Rabia’nın tartışması dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde Esra ile tartışan Rabia şimdi de Aycan ile bir konuda ciddi olarak konuştu.

Aycan’ın Rabia’ya açıklama yaparken “ben dedim aklımda benim Adnan olabilir Gökhan olabilir dedim” şeklinde açıklama yapması dikkat çekti. Bu durumun detayları da 241.bölüm ile ekranlara gelecek.

Ayrıca yeni bölümde Semih ile Adnan’ın atıştığı dikkat çekiyor. Adnan’ın Didem’i koruyan tavır sergilemesi ve Semih’i uyarması, Semih’in daha büyük bir şekilde yanıt vermesine neden olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.