Kısmetse Olur 2 Ekim’de kim elenecek tüyoları

yorumsuz
820
Kısmetse Olur 2 Ekim’de kim elenecek tüyoları

Kısmetse Olur 2 Ekim’de kim elenecek, elenen kim olacak? Şok tüyolar iddialara göre Kısmetse Olur yarışmasında elenecek ve yeni gelecek isimler burada.

Türkiye’nin en çok sevilen ve seyredilen Kısmetse Olur yarışması başarı ile yayın hayatına devam ediyor. Son olarak diskalifiye ile gündeme gelen Kısmetse Olur yarışmasında damat adaylarından Tolga’nın yarışmaya veda ettiği açıklandı.

Tolga bir gece kulübünde çekilen fotoğrafı nedeniyle yarışmaya veda etmiş oldu. Olaylı bir şekilde yarışmadan ayrılan yarışmacının yeniden Kısmetse Olur’a dönmesi beklenmiyor.

kismetse-olur-serap-kimdir-neden-elendiKısmetse Olur yarışmasında erkekler evi 7 kişi kaldı. Bu hafta erkekler evine 2 yeni isim dahil olacak. İddia edilenlere göre yeni isimler Metehan ve Arif olacak.

2 Ekim gecesi yaşanacak olan elemelerde kim yarışmaya veda edecek çok merak ediliyor. Yeni bölümlerden tüyoların adresi dizibolumu.org araştırmalarına ve basında yer alan iddialara göre elenecek isim Serap olacak.

Kızlar evinden Serap Kısmetse Olur’a veda edecek ve yeni gelen isim ise tüm seyirciyi şaşırtacak. Kısmetse Olur yarışmasına Melis geri gelecek. Yarışmada yeni gelecek isimler hakkında henüz ayrıntılar bilinmiyor.

Damat adayları hakkında herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı. Yarışmada tüyolar beklenilenler gerçekleşirse damat adayları Arif ve Metehan hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.