Kısmetse Olur 2 Ekim Pazar haftanın finali eleme sonuçları açıklandı

yorumsuz
422
Kısmetse Olur 2 Ekim Pazar haftanın finali eleme sonuçları açıklandı

Kısmetse Olur yarışmasında 2 Ekim haftanın finali eleme sonuçları 3 Ekim’in ilk saatlerinde belli oldu. Yaşanan eleme heyecanında yarışmacıların sözleri damga vurdu.

Yarışmacıların birer birer oy kullandığı Kısmetse Olur yarışmasında Adnan’ın Serap’ın ismini yazdığı henüz sonuçlar açıklanmadan önce gösterildi.

Serap’ta oy kullanırken açık oy kullandı ve Suat’ı yazdığını kameralara gösterdi. Esra ise oy kullanırken Şahin’i samimiyetsizlik ile suçlayarak oy kullandı. Suat ise erkekler evinden kimseyi gönderemeyeceğini bildiği için Gamze’yi yazdığını söyledi.

Eleme heyecanın doruk noktasına ulaştığı yarışmada eleme heyecanı her an yükseldi. Gamze oyunu kullanırken, Gamze’den adamlık öğren adamlık diyerek Semih’in adını yazdı. Adnan ise Leyla’nın ismini yazdı.

Kısmetse Olura kim veda edecek

Bir kişi mi elenecek iki kişi mi elenecek yarışmada haftanın finali yayınlanırken belli oldu. İki zarfın ve sürprizin olduğu yarışmada Seda Akgül, eleme oylarının bulunduğu kutuyu alarak oyları teker teker yarışmacıların önünde saydı.

Tüm adayların kullandığı oyların yer aldığı kutu açılmadan önce, sadece gelin adayı mı gidecek damat adayı mı gidecek iki aday mı gidecek bu küçük kutudan çıkacak olan zarflar ile belli oldu.

Heyecanın son derece yüksek olduğu Kısmetse Olur yarışmasında seyircilerin oyları da hatırladı. Haftanın gelin ve damat adayı olarak halk seçimi ile Adnan ve Didem seçilmişti.

Hazal ve Aykut koruma altında olduğu için elenmeyeceği Seda Akgül tarafından belirtilerek oylamada sayım işlemleri devam ettirildi. Kritik oylara bakılırken yarışmadaki heyecan giderek yükseldi.
Gelin adayları arasında;

Rabia 1 oy
Serap 3 oy
Aycan 1 oy
Gamze 1 oy
Leyla 1 oy
Esra 1 oy

Damat adaylarında ise;

Şahin 3 oy
Semih 1 oy
Gökhan 1 oy
Onur 1 oy
Suat 1 oy
Metehan 1 oy

 

Oylama sonucunda Serap 3 oy alarak gelinler evinden elenen isim oldu. Damatlar evinden elenme adayı isim ise Şahin olarak açıklandı.

Aykut ile bir yola girmeye hazırlanan Serap, evden gitse dahi Aykut’u asla bırakmayacağını söyledi. Haftanın finalinde Serap’ın konuşmasında araya giren Semih, Serap tarafından tepki gördü.

Eleme sonuçlarının ardından kara kutu içerisindeki zarflar açıldı. Çeki alanın evi koruyacağı açıklandı. Şahin yarışmadan elenmesi halinde erkekler evinden ayrılmasının kendisini üzeceğini ve Gamze ile bir şeyler yaşamak istediğini söyledi.

Gamze ise bu sözlerin üzerine şu an çok üzücü bir durum içerisinde olduğunu ve Şahin’in elenmesini istemediğini söyledi. Şahin’in yeri bende ayrı diyen Gamze, kimsenin elenmesini istemediğini söyledi.

Yarışmada elenen isim Serap oldu. Serap yarışmaya veda etti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.