Kısmetse Olur 2 Ekim haftanın finali 10 bin lirayı kim kazandı?

yorumsuz
405
Kısmetse Olur 2 Ekim haftanın finali 10 bin lirayı kim kazandı?

Kısmetse Olur’da haftanın eleme heyecanı 2 Ekim’i 3 Ekim’e bağlayan gece açıklandı. Haftanın finalinde 10 bin lirayı alacak kişi belli oldu.

Yarışmada halkın kullandığı oylar da çok büyük önem taşıyor. Halk oylaması ile haftanın gelin ve damat adayı belli oluyor. Bu haftanın damat adayı Adnan olurken gelin adayı ise Didem olarak seçildi.

Halk tarafından seçimi yapılan bu iki kişi arasında 10 bin Türk Lirasını kim alacak merak ediliyordu. Damat adayları yada gelin adayları hangi ev korunursa 10 bin Türk lirasını o evin adayı kazanacak.

Erkekler evinde ve gelinler evinde yaşananların ardından belli olacak olan 10 bin liranın kazananı haftanın finalinde açıklanarak ilan edildi. Seda Akgül tarafından belirlenen isim kim oldu final bölümünde çok merak edildi. Adnan yada Didem’e gidecek olan çekte elemenin verdiği hüzün içerisinde Didem ben para istemiyorum arkadaşım burada kalsın dedi.

Didem’e 10 bin lira mı Serap mı sorusuna dünyalarını verseler yine Serap derim dedi. Adnan ise Şahin’i korudu ve 10 bin lirayı kabul etmeyerek arkadaşının kalmasını istedi.

10 bin liranın sahibi Seda Akgül tarafından açıklandı. 10 bin lira ödülün sahibi Adnan oldu.  Adnan seyircilere çok teşekkür ettiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.