Kısmetse Olur 11 Ekim Fragmanı 250.bölümde neler olacak tüyolar

yorumsuz
732
Kısmetse Olur 11 Ekim Fragmanı 250.bölümde neler olacak tüyolar

Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur 11 Ekim fragmanı yayınlandı. 250.bölümde neler olacak bütün tüyolar burada. Yarışmada Şahin ile diğer adayların tartışması dikkat çekiyor.

Başarılı izdivaç programında çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Aycan ile Gökhan bir adım daha yaklaştığı düşünülürken Gökhan’ın farklı davranması herkesi şaşırtacak.

Kısmetse Olur yarışmasında Ayça Beğen’in erkekler evine pasta götürmesi kızlar evinde probleme dönüşecek. Ayça kime pasta götürdü, Gökhan’a mı Semih’e mi iki seçenekte kızlar evinde hoş karşılanmayacak.

Yarışmada Şahin, Gamze için erkekler evinde yine mücadele verecek ve kendisine tepki gösteren adaylara karşı çıkacak. Şahin’e kız seni istemiyor neyin peşindesin sorusu yöneltilecek.

Öte yandan Semih, aranızda hiçbir şey yok neden Gamze’yi savunmaya çalışıyorsun şeklinde soruyor. Aycan ise Semih’e Gökhan olmazsa burada başka bir aday tanımak istemiyorum dedi.

Gökhan ile Rabia arasında yaşananlar tamamen sona ererken Gökhan ile Aycan arasında yeni bir ilişki doğuyor. Rabia yeni bölümde oldukça çok üzgün görülecek.

Kızlar evinde ise Gökhan’ın kızlar ile adeta oynadığı konuşuluyor. Rabia’nın Gökhan’ın verdiği bilekliği çıkarması yine bölümde önemli anlardan birisi olarak göze çarpıyor.

Yarışmaya dahil olan eski yarışmacılar Ayça Beğen ve Mehtap Taşkıran’ın hamleleri ise gelinler evini oldukça büyük ölçüde değiştirecek. Gamze’den ise Didem için önemli bir yorum gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.