Kısmetse Olur 10 Eylül haftanın birincisi kim olacak?

yorumsuz
306
Kısmetse Olur 10 Eylül haftanın birincisi kim olacak?

Kısmetse Olur haftanın finalinde birinci kim olacak 10 Eylül günü açıklanıyor. İddialara göre birinciler belli oldu. İşte Kısmetse Olur’da haftanın finali heyecanı!

Geçen sezonun en başarılı televizyon programlarından birisi olan Kısmetse Olur yeni sezonda ilk haftanın finalini yapmaya hazırlanıyor.

İlk haftanın finalinde yarışmada elenen isimler olmayacak. İlk hafta kimse Kısmetse Olur evine veda etmeyecek fakat birinciler belli olacak ve yine her hafta para ödülü verilecek.

Para ödülünü alanlar kimler olacak, birinciler kimler olacak ilk hafta seyirci nasıl bir reaksiyon gösterecek çok merak edilirken basında yer alan bazı bilgilere göre birinciler önceden belli oldu.

İddialara göre 10 Eylül haftanın finalinde birinci olan kişiler; damat adaylarından Semih ve gelin adaylarından Merve olacak.

Bu iddiaların doğru olma olasılığı ne kadar bilinmiyor fakat sosyal medyada bu konuda tahminlerde bulunan ve iddialarının sunan kişiler dikkat çekiyor.

Öte yandan henüz yeni başlayan 2.sezonda yeni yarışmacıları seyirciler halen net olarak tanımıyor. Bu nedenle geçtiğimiz sezonda ekranlarda olan Adnan ve Semih gibi isimler bir adım önde görülüyor.

Kısmetse Olur seyircisinin televizyon ekranından tanıdığı Semih ve Adnan bu avantajlarını doğru kullanabilirse yarışmada ilk haftada birinci olacakları tahmin edilenler arasında yer alıyor.

Haftanın birincileri 10 Eylül 2016 tarihinde belli olacak fakat iddialara göre birinciler Semih ve Merve olacaklar.

Peki sizce haftanın birincisi kim olmalı? En çok hangi isimler birbirine yakışıyor? Semih ve Merve birinciliği hak ediyor mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.