Kırgın Çiçekler Defne’nin gerçek annesi kim Defne üvey evlatlık mı?

yorumsuz
1.100
Kırgın Çiçekler Defne’nin gerçek annesi kim Defne üvey evlatlık mı?

ATV ekranlarında Kırgın Çiçekler dizisinde Defne evlatlık olduğunu öğrendi. Peki Defne’nin gerçek annesi kim biliniyor mu? Defne ve Kırgın Çiçekler’in yeni bölümlerinden tüyolar.

Başarılı yapım şirketi NTC Medya’nın yapımını üstlendiği başarılı proje Kırgın Çiçekler başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Dizide son bölümde yaşananlar ise adeta haftaya damgasını vurmayı başardı.

Kırgın Çiçekler dizisinde bir an olsun eksik olmayan gerilim bu sefer Defne’nin evlatlık olmasının ortaya çıkması ile yükseldi. Kırgın Çiçekler dizisinde yeni bölümde ayrıca Eylül, Kemal’in pususuna düşecek.

Cemre ve Defne havuz başında sohbet ederlerken, Defne Cemre’yi havuza itecek. Cemre’de çok sinirlenir ve tüm gerçekleri Defne’ye anlatır. Defne’nin gerçek annesi kim ortaya çıkacak mı çok merak ediliyor.

3 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak Kırgın Çiçekler yeni bölümünde yine dizinin akışı için çok önemli gelişmeler gerçekleşecek. Defne’nin üvey olduğunun ortaya çıkması birçok şeyi değiştirecek.

Defne bir anda zenginliği bırakıp öz annesi ve babasını arayacak mı? Defne’nin böyle davranması beklenmiyor fakat kardeşi Serkan bu şekilde davranabilir.

Yeni bölümde Defne ve Serkan’ın yaşananlara vereceği tepki merak ediliyor. Defne’nin ne yapacağı özellikle merak edilse de yeni bölümde belirli olacak detaylar hakkında şu anda söylenenler sadece tahmin olarak kalıyor.

Defne’nin gerçek annesi kim henüz bu konuda net bir açıklama yok hatta dizi içerisinde buna benzer bir ima yada tüyoda bulunmuyor. İlerleyen bölümlerde Kırgın Çiçekler dizisi çok daha heyecanlı olacağa benziyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.