Kırgın Çiçekler Cemre öldü mü Hazar Motan diziden ayrıldı mı 10 Ekim

yorumsuz
598
Kırgın Çiçekler Cemre öldü mü Hazar Motan diziden ayrıldı mı 10 Ekim

ATV ekranlarında Kırgın Çiçekler Cemre ölecek mi dizinin başarılı ismi Hazar Motan diziden ayrılacak mı merak ediliyor. 10 Ekim günü Kırgın Çiçekler Cemre’nin akıbeti merak ediliyor.
Başları bir türlü beladan kurtulmayan Kırgın Çiçekler son bölümde sansasyonel sahneler yaşandı. Dizinin yayınlanan son bölümde Hazar Motan’ın canlandırdığı Cemre karakteri uçurumdan aşağıya düşüyor.

Yeni bölümde Cemre öldü mü ölecek mi merak ediliyor. Defne Cemre’yi uçurumda bir süre tutmaya çalışsa da Cemre’nin aşağıya düştüğü görülüyor.

Nefes kesen sahnede Cemre ile Defne’nin mücadelesi ve yaşadıkları seyirciyi çok etkileyecek. Fakat dizide Cemre ölecek mi ölmeyecek mi merak ediliyor.

Dizibolumu.org olarak Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm tüyoları burada yer almaya devam ediyor. Çok başarılı bir proje olan Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre’nin uçurumdan düştüğü sahnenin bir rüya sahnesi olduğu konuşuluyor.

Basında yer alan bilgilere göre uçurum sahnesi Eylül ayında çekilmiş bu da bir rüya sahnesi olma ihtimalini yükseltiyor fakat sürprizler ile dolu olan Kırgın Çiçekler dizisinde şok bir ayrılık da yaşanabilir.

Defne’ye ailesi hakkında gerçeği söyleyen Cemre; Defne’nin ona saldırmasından etkilenmiştir ve bu nedenle Defne’nin Cemre’yi havuzda öldürmeye çalışması bu rüyayı görmesine neden olmuştur şeklinde yorumlarda bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.