Kırgın Çiçekler 77.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Mart Pazartesi ATV

Kırgın Çiçekler 77.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Mart Pazartesi ATV

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta 76.bölüm ile 20 Mart Pazartesi akşamı yayınlandı. İşte haberin detayları..

 

NTC Medya yapımcılık önderliğinde uzun bir süredir pazartesi akşamları reytinglere önemli bir damga vuran Kırgın Çiçekler dizisinin başrollerinde İpek Karapınar, Hazar Motan, Biran Damla Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Bu hafta 20 Mart Pazartesi akşamı hayranlarının karşısında olan Kırgın Çiçekler dizisinde bu hafta yayınlanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

76.BÖLÜM ÖZETİ

Kemal’in tehdit telefonlarının ardından Eylül korku içinde kalmıştır. Feride ise kızları korumak için üniversite sınavının hemen ardından başka bir yurda gitmeleri için çalışmalara başlar. Kızlar ise başka çare kalmadığı için bu teklifi kabul eder.

Eylül, Serkan ve Cemre ise yüzleşirler. Serkan Cemre’den hoşlandığını inkar edemez. Kızlar Songül’e kına gecesi yapmak ister. Songül her ne kadar ilk başta bunu kabul etmese de oldukça güzel bir kına gecesi yaşarlar.

Kına gecesi sırasında ev taşlanınca herkes telaş içine kapılır. Kemal Eylül’e ulaşmak için yeni bir yol bulur. Mesude Eylül’ü korumak için Kemal’e tuzak kurar ve Mesude sonunda Kemal ile karşı karşıya gelir!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.