Kırgın Çiçekler 55.bölüm tüyoları neler yaşanacak 17 Ekim Pazartesi

yorumsuz
517
Kırgın Çiçekler 55.bölüm tüyoları neler yaşanacak 17 Ekim Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi 10 Ekim Pazartesi akşamı 54.bölümü ile ekranlarda oluyor. Dizinin 17 ekim tarihli bölümü ile ilgili tüyolar sizlerle..

 

Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar, Özgür Çevik gibi isimlerin oynadığı Kırgın Çiçekler dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Yeni sezonda da birbirinden heyecanlı gelişmelerle hayranlarının karşısında olan Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta yeni bölümü ile yayınlanıyor.

17 Ekim Pazartesi yayınlanacak olan bölümü ile ilgili merak edilenler ve bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

54.bölüm özeti:

Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde Cemre’nin uçurumdan aşağıya düşmesi nefesleri kesti. Görme duyusunu kaybeden Cemre Defne’nin oyunu ile birlikte uçurumdan aşağıya düşüyor. Bakalım Cemre ölecek mi?

Tahminlerimize göre dizinin başrol oyuncularından olan Hazar Motan diziden ayrılmayacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Songül ise büyük bir öfke ile Kader’i hayatından siler. Kızlar da ondan uzak durunca Kader kendini yalnız hisseder. Büyük bir suçluluk duygusuyla yapayalnız kalan Kader bundan sonra ne yapacağını bilememektedir.

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü ile 17 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.