Kırgın Çiçekler 54.bölüm fragmanı Cemre Ölüyor mu diziden ayrılıyor mu?

yorumsuz
584
Kırgın Çiçekler 54.bölüm fragmanı Cemre Ölüyor mu diziden ayrılıyor mu?

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. 10 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde görme duyusunu kaybeden Cemre uçurumdan aşağıya düşüyor! İşte detaylar..

 

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği ve her pazartesi akşamı ekranlarda olan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik gibi isimlerin oynadığı Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde heyecan dolu gelişmeler yaşanıyor!

Yapılan saldırının ardından son olarak da Meral iyileşiyor. Kızların keyfi oldukça yerinde ancak Cemre bu saldırının etkisiyle görme duyusunu kaybediyor ve ne zaman iyileşeceği de belli değil. Defne’nin oyununa gelen Defne uçurumdan aşağıya düşüyor!

Defne son anda Cemre’nin elini tutsa da Cemre kayalıklardan aşağıya sürükleniyor! Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak. Dizide Cemre’nin kayalıklardan düşmesinin ardından ölüp ölmeyeceği merak ediliyor.

Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre’nin ölmeyeceğini Hazar Motan’ın diziden ayrılmayacağını tahmin ediyoruz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.