Kırgın Çiçekler 54.bölüm 10 Ekim fragmanı tüyoları

yorumsuz
469
Kırgın Çiçekler 54.bölüm 10 Ekim fragmanı tüyoları

ATV ekranlarında Kırgın Çiçekler dizisinde 10 ekim günü 54.bölümde neler olacak yaşanacak merak edilen tüyoları dizibolumu.org bir araya getirdi.

Geçtiğimiz bölümde Defne’nin evlatlık olduğunu öğrenmesi Kırgın Çiçekler dizisine damgasını vurmuştu. Defne’nin bu durumu öğrenmesi onun hayatını alt üst edecek.

NTC Medya tarafından yapımı üstlenilen başarılı proje Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinde Hazar Motan, Çağla Irmak, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, İpek Karapınar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Son bölümde Kırgın Çiçekler dizisinde ortalık savaş alanına dönmüş kan kaybından ölmek üzere olan kızlar acil olarak hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı.

Toprak ve Feride kızları o durumda görünce adeta hayatlarının şoklarını yaşamıştılar. Serkan ve Güney ile Cenk bu haberi alınca telaşla hastaneye koşmuşlardı.

Dizinin son bölümde kızlar hakkında doktorun umut vermeyen konuşması ise herkesi duygulandırdı. Doktorların konuşmasının ardından Kader ve Eylül’ün annelerine haber verme zorunluluğu da yaşanan zor anlar seyirciyi etkiledi.

Emniyet birimleri yaşanan olayın suçlularını ararken Güney intikam almaya karar verdi. Güney’in bu kararı onu zor durumda bırakabilir. Kemal ise hapishanede durumu öğrenince suçlanmamak için hemen bir plan yaptı.

Kırgın Çiçekler dizisinde yine birçok acı yaşanacak. Defne’nin evlatlık olduğunu öğrenmesi, Cemre’nin başka yurda nakledilmesi kızlar yurdunda bomba olayı 53.bölüme damgasını vurdu. 54.bölümde ise tüm bu yaşananların etkisi görülecek.

Kızlar daha doğrusu Kırgın Çiçekler birbirlerinden ayrılmamak için ellerinden geleni yapacaklar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.