Kırgın Çiçekler 53.bölüm Fragmanı Yayınlandı Songülün şok tepkisi

yorumsuz
455
Kırgın Çiçekler 53.bölüm Fragmanı Yayınlandı Songülün şok tepkisi

Pazartesi akşamlarının öne çıkan yapımları arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta yeni bölüm olan 52.bölümü ile ekranlarda oldu. Başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği ve başrollerinde ise İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker, Hazar Motan gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta yeni bölüm olan 52.bölüm ile ekranlarda oldu.

Diziyi takip edenler özellikle kızların uğradığı saldırının ardından diziden ayrılıp ayrılmayacaklarını merakla bekliyorlardır. Meral’in aralarından ayrılması arkadaşlarını oldukça üzer.

52.bölüm özeti

Son olarak 52.bölümü ile 26 Eylül Pazartesi akşamı ekranlarda olan Kırgın Çiçekler dizisinde hastaneden çıkan kızlar Meral’in yokluğu ile derin bir üzüntü içerisine girerler. Arkadaşlarına duydukları özlem ve Feride’nin olmaması da kızları oldukça zorlamıştır.

Olanlardan sonra kendisini suçlu hisseden ve evden çıkamayan Feride ise depresyona girmiştir. Tüm bu olanlardan sonra Feride’yi eski hayatına döndürmek ise Toprak’a kalmıştır.

Banu ise kirayı ödeyemediği için evden atılır. Kader ise annesine para ve kalacak yer ayarlamak zorundadır. Eylül’e ulaşmanın yollarını arayan Kemal ise hapiste rahat durmayacaktır.

Neriman ise edindiği yeni bilgilerin ardından şaşkınlık içerisinde kalacaktır. Nazan’ın en büyük sırrı ise açığa çıkmak üzeredir!

Yeni bölüm fragmanında Defne’nin evlatlık olması Songül’ün ise Kader’e gösterdiği tepki herkesi şaşırttı. Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.