Kiralık Aşk oyuncu kadrosu yeni katılan isimler

yorumsuz
378
Kiralık Aşk oyuncu kadrosu yeni katılan isimler

Kiralık Aşk yeni sezon oyuncuları yeni gelen oyuncular ve ayrılan oyuncular kimler merak edenlere çok özel derlemek. Kiralık Aşk dizisinin 2016 – 2017 sezonu oyuncu kadrosu.

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk yeni sezonda da 3 yeni isimle sezona merhaba dedi. Dizinin 2.sezonunda diziye 3 önemli isim katıldı.kiralik-ask-pamir-marden-seckin-ozdemir-kimdir-kac-yasinda

Yeni sezonda Kiralık Aşk dizisine katılan oyuncular arasında Seçkin Özdemir ‘de yer aldı. Yakışıklı oyuncunun diziye katılması yeni sezona heyecan getirdi.

 
Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 senesinde dünyaya geldi. Televizyon ve radyo programcılığı yapan başarılı sanatçı aynı zamanda oyuncu, dj ve sunucu yönleri ile tanınmaktadır.

Kocaeli Üniversitesi İktisat mezunu olan Seçkin Özdemir, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Leo, Al Yazmalım dizisinde İlyas rolüne hayat vermiştir.kiralik-ask-gizem-uzman-seda-berensel-kimdir-kac-yasinda-nereli

 
Yeni sezonda Kiralık Aşk dizisine katılan bir başka isim de Müjde Uzman oldu. Güzel oyuncu diziye 2.sezonunda dahil olmuş oldu. 26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul’da yaşıyor. 1,72 boyunda güzel sanatçı yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde yer alacak.

Kariyerine 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisi ile start veren başarılı sanatçı bu tarihten itibaren çok sayıda dizi ve sinema projesinde başarı ile yer almıştır.

gizem-denizci-kimdir

Kiralık Aşk dizisine son katılan isim ise Gizem Denizci oldu. Gizem Denizci dizide Ayşegül karakterine hayat verecek. 29 Ağustos 1988 tarihinde dünyaya gelen Gizem Denizci dizide İsmail karakteri ile aşk yaşayan Ayşegül karakterine hayat verecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.