Kiralık Aşk dizisi Defne Ömer’i mi yoksa Pamir’i mi seçecek son bölüm özeti

yorumsuz
570
Kiralık Aşk dizisi Defne Ömer’i mi yoksa Pamir’i mi seçecek son bölüm özeti

Yeni sezonuyla hayranlarının karşısına çıkan ve her Cuma akşamı ekranlarda olmaya devam eden Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin renkli ve baş karakterlerinden olan ve Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne’nin seçimi kimden yana olacak? İşte detaylar..

 

Cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin yeni sezonunda Defne kendisini işine vermiş ve kariyer basamaklarını oldukça hızlı tırmanmıştır. Öte yandan ise Ömer İtalya’da Defne’den uzak kalmasının yasını tutmaya devam eder.

Yeni bölümlerde Neriman ise yeğeni olan Pamir’i Defne’yi tavlaması için ayarlamıştır. Hulusi İplikçi’den kalan mirasla birlikte Defne artık çok zengin birisidir. Defne her ne kadar hayatına Pamir girse de Ömer’i tercih edecektir..

Son Bölüm Özeti:

Ömer ve Defne beklenmedik bir anda karşılaşırlar. Gergin ve ısrarcı olan Ömer Sinan’a Defne’yi istediğini ve onunla konuşmak istediğini belirtir. Ömer Defne’yi kazanmak için neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Neriman yaptıklarından dolayı pişmandır. Ömer ile konuşması gereken Neriman yeğeninden af diler. Öte yandan Defne’ye kalan mirastan sonra Pamir’i Kiralık Aşk olarak tutar ve ondan Defne’yi tavlamasını ister.

Koray ise Ömer’e Passionis’e alması için yalvarmaya başlamıştır. Bakalım Koray şirkete dönecek mi hep birlikte göreceğiz. Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü ile 7 ekim Cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.