Kiralık Aşk 55.bölüm neler yaşanıyor Ömer ile Defne’nin karşılaşması

yorumsuz
305
Kiralık Aşk 55.bölüm neler yaşanıyor Ömer ile Defne’nin karşılaşması

Star Tv ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. Uzun zaman ardından yeni sezonuyla merhaba diyen dizi ile alakalı bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonda oyuncu kadrosunda Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir gibi isimleri kadrosuna katan Kiralık Aşk dizisi bunun yanı sıra Yasemin karakterini canlandıran Sinem Öztürk ile Sude karakterini canlandıran Melisa Şenolsun ile yollarını ayırmıştı.

Haziran ayından bu yana hayranlarının karşısına çıkmayan Kiralık Aşk dizisinin yeni sezon ilk bölümü 23 Eylül 2016 Cuma tarihinde yayınlandı. Bu hafta da ekranlarda olan dizide yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

54.bölüm özeti

Ömer ve Defne beklenmedik bir şekilde karşılaşırlar. Ani karşılaşmanın ardından taşlar yerine oturmaya başlar. Defne’yi özleyen ve onu istediğini söyleyen Ömer ise gergin ve sinirlidir. Peki Ömer Defne’yi kazanmak için neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Öte yandan Neriman ise yaptıklarından dolayı pişmandır. Ömer ile konuşması gereken Neriman ondan af diler. Neriman’ın barışma teklifinin ardından Ömer’in cevabı ise aileye farklı bir renk katacaktır.

Şirketten ayrılan ve kendine butik açan Koray ise Ömer’e Passionis’e geri dönüş yapabilmek için yalvarmaya başlar. Şirketin tekrardan önemli yapıtaşlarından birisi olmak isteyen Koray bakalım geri dönmek için neler yapacak hep birlikte göreceğiz. Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü ile önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.