Kertenkele : Yeniden Doğuş 74.bölüm neler yaşanıyor?

yorumsuz
389
Kertenkele : Yeniden Doğuş 74.bölüm neler yaşanıyor?

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yeni sezonda yeni bir senaryo, yeni isimlerle karşımızda olan Kertenkele : Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından 74.bölüm ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kertenkele dizisi yeni sezonuyla geçtiğimiz hafta 24 Eylül Cumartesi akşamı karşımızda olmuştu. Yeni sezonda yeni isimlerle karşımızda olan Kertenkele : Yeniden Doğuş dizisinin önemli oyuncularından olan Timur Acar, Sera Tokdemir gibi isimler diziden ayrılmıştı.

Son olarak 1 Ekim Cumartesi akşamı karşımızda olan Kertenkele : Yeniden Doğuş dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Kızıl Ejder’in Kertenkele’yi uçurumdan aşağı attığı gecenin ardından tam iki sene geçer. Bu olayın yaşandığını bilen herkes Kertenkele’nin, Akıncı’nın ve Kızıl Ejder’in öldüğünü düşünmektedir.

Mahalleye Murat isimli bir komiser taşınmıştır. Ahmet Kayakesen’in canlandırdığı Murat Komiser gündüzleri bir polis kimliği ile tanınsa da geceleri bambaşka bir kişiliğe dönüşür ve suçlularla mücadele eder. Murat Komiser’in tek amacı Kızıl Ejder’in izini sürüp onu bulabilmektir.

Malikaneye ise kendisini Zehra’nın kuzeni olan Zeynep olarak tanıtan gizemli kız taşınır. O da Murat Komiser gibi geceleri farklı bir kimliğe gizlenir. Öldüğü zannedilen Akıncı ile Ejder ise iki yıl sonra tekrardan ortaya çıkarlar. Kertenkele : Yeniden Doğuş dizisi yeni bölümü ile 8 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.