Kara Sevda 39.bölüm fragmanı 40.bölüm gelişmeleri

yorumsuz
560
Kara Sevda 39.bölüm fragmanı 40.bölüm gelişmeleri

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kara Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Ay Yapım önderliğinde yoluna devam eden Kara Sevda dizisi 39.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül gibi isimlerin oynadığı ve her hafta reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam eden Kara Sevda dizisi yine heyecan dolu bir bölümle karşımızda olmaya hazırlanıyor. 12 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda olacak dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

39.Bölüm Özeti:

Nihan’ı kucağındaki Deniz’i gören Kemal geçmişe dair parçaları birleştirmeye çalışır ve aklında tek bir soru belirir: Deniz acaba kendi kızı mıdır? Kemal’in kalbinin sesinden daha somut bir kanıta ihtiyacı vardır. Kemal’in Deniz konusunda şüphelendiğini anlayan Emir ise gerçeği gizlemek için elinden geleni yapar.

Nihan ise Kemal ile Emir’in Deniz’in üstünden başlayacak olan savaşa karşı tedbirlerini alır. Anne olarak evladının zarar görmemesi için elinden geleni yapar. Nihan’ın kurduğu ittifak Kemal ile Emir’in dengelerini tamamen değiştirir.

Kemal ise Emir ile görüştüğünü anladığı Zeynep’in karşısına çıkar. Ozan’dan  geriye kalan mektubu okuyan Kemal’in okudukları ise gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor!

Kara Sevda dizisinde Kemal ile Emir’in nefes kesen soğuk savaşında önemli gelişmelere tanıklık edeceğiz. Kemal tahminlerimize göre Deniz’in kendi çocuğu olduğunu öğrenecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.