Kaçın Kurası saat kaçta başlıyor hangi gün yayınlanıyor

yorumsuz
591
Kaçın Kurası saat kaçta başlıyor hangi gün yayınlanıyor

ATV ekranlarında Kaçın Kurası dizisi saat kaçta hangi gün yayınlanıyor dizi yayın saatini değiştirdi. Kaçın Kurası dizisi neden saat değiştirdi merak ediliyor.

Ekranlara revize edilerek yeniden gelen ve Kaçın Kurası ismi ile ekranlara gelen başarılı projenin yayın saati değiştirildi. ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kaçın Kurası dizisinin yeni saati 22.00 oldu.

Kaçın Kurası dizisi Cuma günü büyük bir reyting rekabeti içerisine giriyor. Dizinin yeni bir dizi olması bu reyting savaşında dezavantaj olarak ön plana çıkıyor.

 

kacin-kurasi-atv

Selin Şekerci’nin başrolde yer aldığı Kaçın Kurası dizisi artık Cuma akşamları saat 22.00’da yayınlanacak. Cuma günü dizinin rakipleri arasında Arkak Sokaklar ve Kiralık Aşk gibi çok büyük kitlesi bulunan diziler yer alıyor.

Henüz 3.bölümü ile ekranlara gelmiş olan dizinin saat değişikliği seyirciyi tedirgin etti. Dizinin akıbeti ne olacak merak ediliyor. Erken bir final yapılacak mı sorusu saat değişikliği ile gündeme geldi.

İddialı bir proje olan Kaçın Kurası dizisinin ATV ekranlarında yayın hayatına başarılı bir şekilde devam etmesi bekleniyor. Yeni bölümleri saat 22.00’da Cuma günleri ekranlarda yerini alacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.