Kaçın Kurası dizisi final mi yapıyor şok gelişme!

yorumsuz
412
Kaçın Kurası dizisi final mi yapıyor şok gelişme!

Yaz döneminde Rengarenk dizisi olarak karşımıza çıkan ve başrol oyuncusu Kaan Taşaner’in ayrılması ile birlikte revizyona giden Rengarenk dizisi Kaçın Kurası olmuştu. Dizi ile ilgili final iddiaları ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

ATV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Serhat Teoman, Selin Şekerci, İbrahim Kendirci gibi isimlerin yer aldığı Kaçın Kurası dizisinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Rengarenk dizisinin ardından karşımıza çıkan Kaçın Kurası dizisine gelen revizyon da çare olmadı.

Kaan Taşaner, Cem Belevi gibi isimlerin diziden ayrılması ve senaryonun değişmesiyle birlikte Rengarenk dizisi Kaçın Kurası olarak değiştirilmişti.

Her Cuma akşamı ekranlarda olmaya devam eden Kaçın Kurası dizisinden kötü haber geldi. Reytinglerde istenileni veremeyen Kaçın Kurası dizisi final kararı aldı.

Kaçın Kurası dizisi ilk bölümü ile 23 Eylül Cuma akşamı 20.30’da izleyenlerin karşısında olmuştu. Özellikle yapılan değişikliklerin ardından dizinin nasıl bir tepki alacağı merak konusu olmuştu. Dizinin şuana kadar yayınlanan bölümleri istenilen başarıyı sağlayamadı.

23 Eylül Cuma akşamı reytinglerde 21.sırada 30 Eylül Cuma akşamı ise 41.sırada yer alan Kaçın Kurası dizisinin saati 22.00’a alındı.  Dizi yakın zamanda final yapacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.