Kaçın Kurası dizi konusu ve oyuncuları karakter isimleri

yorumsuz
424
Kaçın Kurası dizi konusu ve oyuncuları karakter isimleri

ATV ekranlarında tabiri yerindeyse modifiye dizi olarak karşımıza çıkan rengarenk dizisinin isim değiştirmesi ve oyuncu değişiklikleri ile izleyicinin yeniden beğenisine sunulan dizisi Kaçın Kurası Eylül ayı sonunda izleyici ile buluşacak Kaçın Kurası dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor merak edilirken sizlere detayları sayfamızda aktarıyoruz.

Rengarenk dizisi Atv ekranlarında istediği çıkışı yakalayamayınca final kararı almak istemişti ancak ntc Medya yayın hakları sözleşmesinde 13 bölüm garantisi almış ve finali itiraz etmişti .Hal böyle olunca hem oyuncu değişikliği hem de isim değişikliğine giderek Kaçın Kurası olarak yepyeni bir formatta izleyicinin beğenisine sunuldu. Kaçın Kurası dizisi ile Rengarenk dizisi senaryoları arasında herhangi bir bağı olmayıp tamamen farklı iki proje olacaktır.

Kaçın Kurası oyuncuları

Selin Şekerci

selin-sekerci

1 Haziran 1989 doğumlu olup İzmir Devlet Tiyatrosu’nda eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da gelerek dizi ve reklamlarda rol aldı.Son olarak Kaçak Gelinler dizisinde başarılı performans sergiledi.

Serhat Teoman

4 Haziran 1983 Diyarbakır doğumludur .Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sahne sanatları oyunculuk ana Sanat dalında başarı ile mezun olmuştur .Birçok dizi ve filmde rol almıştır Avrupa Yakası, Gece Gündüz, Yalancı Yarim, Uygun Adım Aşk, Bitmeyen Şarkı, Bugünün Saraylısı, Kuzey Güney ve Acil Aşk Aranıyor dizilerinde rol almıştır.

Açelya Devrim Yılhan (Sedef)

kacin-kurasi-acelya-devrim-yilhan-kimdir-kac-yasinda-nereli2

2 Eylül 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünü başarıyla tanımladı Leyla ile Mecnun dizisinde Eylül karakterini canlandırdı

Selin Yeninci (Neşe)

16 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitirdi Vicdan isimli dizide Hande karakterini canlandırdı.

Sertan Erkaçan (Ege)

 

1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim aldı acil Aşk aranıyor dizisinde rol alarak çıkış yakaladı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.