Kaçın Kurası 3.bölüm neler oluyor tüyoları!

yorumsuz
288
Kaçın Kurası 3.bölüm neler oluyor tüyoları!

ATV ekranlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile 23 Eylül Cuma akşamı ekranlarda olan Kaçın Kurası dizisi yeni bölümü ile ekranlarda oldu. Dizi ile alakalı gelişmeler ve haberimiz sizlerle..

 

Yaz döneminin dizileri arasında yer alan başrollerinde Kaan Taşaner, Selin Şekerci gibi isimlerin oynadığı Rengarenk dizisi önce Kaan Taşaner’in diziden ayrılması ardından senaryo değişikliğine gidilmiş ve Rengarenk dizisi bundan böyle Kaçın Kurası dizisi olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

İlk olarak geçtiğimiz hafta ekranlarda olan Kaçın Kurası dizisi bu hafta 2.bölümü ile yayınlandı. Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde gönül işlerine tövbe eden Renk ile Barış her geçen gün birbirlerine biraz daha yakınlaşıyorlar. İşte geçtiğimiz bölümde yaşananlar;

 

kacin-kurasi-atv

1.bölüm neler yaşandı?

Renk gönül işlerine tövbe etmiş ve kendini tamamen işine vermiştir. Ancak işler Amerika’dan gelen Barış ani kararları ve gamsız halleri ile birlikte Renk’in siyah beyaz hayatına rengarenk bir figür olarak girer. Barış ise Renk’ten etkilendiğini inkar etmeye devam etmektedir.

10 yıl önce geride bıraktığı ailesi ile karşılaşan Barış da zor günler geçirmektedir. Kadın erkek ilişkilerinden ısrarla kaçan bu ikili yan yana geldiklerinde ise hiç beklemedikleri işin içine düşerler! Dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.