İstanbullu Gelin dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede?

yorumsuz
796
İstanbullu Gelin dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede?

İstanbullu Gelin dizisi çekimleri nerede yapılıyor, dizi seti nerede merak ediliyor. Yeni sezonun dev projesi İstanbullu Gelin dizisi hakkında merak edilenler.

Star TV ekranlarında yayınlanacağı söylenen İstanbullu Gelin dizisi nerede çekilecek, çekimler nerede yapılacak dizi seti nereye kurulacak şimdiden çok merak ediliyor.

Dizinin cast çalışmalarının halen sürdüğü biliniyor. Fakat erkek başrol için medyada yer alan isim oldukça iddialı oldu. Basında yer alan haberlere göre yeni projenin başrolünde Özcan Deniz yer alacak.

Henüz İstanbullu Gelin dizisinin konusu ne olacak bir açıklama yapılmadı. Dizinin senaristi yada yönetmeni hakkında da bir açıklama bulunmuyor. Dizinin ilk tanıtımı önümüzdeki ay yapılacak.

O3 Medya tarafından yapımının üstlenileceği açıklanan dizinin başrolünde Özcan Deniz yer alacak. Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi ile ekranlarda yer alan Özcan Deniz yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Senaryo çalışmaları halen devam eden İstanbullu Gelin dizisinin çalışmaları sürüyor. Henüz dizi seti kurulmadığı için dizinin nerede çekileceği de bilinmiyor. Fakat dizinin isminden yola çıkarak İstanbul’da başlayan bir hikayenin Türkiye’nin farklı bir şehrine uzanması bekleniyor.

19 Mayıs 1972 senesinde dünyaya gelen Özcan Deniz aslen Ağrılı’dır. Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi ile son olarak ekranlarda yerini almıştır. 44 yaşında olan başarılı sanatçı Türkiye’de çok sevilen oyuncular arasında yer almaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.