İntikam Ateşi oyuncuları karakterleri ve dizi konusu

yorumsuz
3.489
İntikam Ateşi oyuncuları karakterleri ve dizi konusu

Ek Haseena Thi Türkçe ismi ile İntikam Ateşi dizisi TV 2 kanalında yayınlanmaya başlıyor. Hint dizisi İntikam Ateşi Türkçe dublajlı olarak ekranlara gelecek.

Hindistan’da 2 yıl önce yayınlanan dizi tam 214 bölüm çekilerek oldukça uzun soluklu bir proje olarak hayata geçti.Ülkemizde çok sevilen Hint dizileri büyük bir seyirci kitlesine sahip olması ile dikkat çekiyor.

Hint dizilerinden biriside TV 2 kanalında yayınlanmaya başlayacak. Gerçek ismi  Ek Haseena Thi  olan dizinin Türkçe dublajlı hali yayınlanmaya başlayacak.

10 Ekim 2016 tarihinden itibaren TV 2 ekranlarında İntikam Ateşi ile Türkçe dublajlı Hint dizisini seyredebileceksiniz. Peki dizinin konusu hikayesi ne anlatıyor?

Bir dram dizisi gibi başlayan İntikam Ateşi dizisinin başlangıcında yaşanan acılar tüm sezonda işlenecek. Dizi tam bir aşk dizisi olarak nitelendiriliyor fakat acı olaylar dizide hep olacak.

Dizinin başrolünde kadın oyuncu Durga, kardeşi olan Payal’a tecavüz eden Shaurya’dan intikam almak için çabalayacak. Shaurya güçlü ve zengin bir ailenin üyesi olduğu için bu kolay olmayacak. İntikam alabilmek için bu aileye dahil olmaya çalışacak olan Durga’nın mücadelesi ekranlara taşınacak.

Durga kardeşinin öcünü almak isterken Shaurya’ya aşık olacak ve başına birçok iş açılacak.

İntikam Ateşi dizisi hafta içi her akşam 19.50’de TV 2 ekranlarında yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.