İlişki Durumu Evli yeni son bölüm tekrarları hangi gün yayınlanıyor

yorumsuz
371
İlişki Durumu Evli yeni son bölüm tekrarları hangi gün yayınlanıyor

Show TV yeni sezon İlişki Durumu Evli tekrar bölümleri ile de ekranalra gelecek. Dizinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak, yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak ilan edildi.

Başrollerinde Berk Oktay ile Seren Şirince gibi başarılı sanatçıların yer aldığı dizinin ilk sezonda ismi bilindiği üzere İlişki Durumu Karışık’tı. Dizi yeni sezonda isim değiştirdi ve İlişki Durumu Evli oldu.

Yeni sezonda dizinin baş karakterleri olan Can ve Ayşegül dünya evine girmeyi başardılar. Bin bir zorluk sonunda bir araya gelebilen çiftin sonunda evlendiler ve yeni sezonun ilk bölümünde balayına gittiler.

Balayı olarak ilk bir araya geldikleri tanıştıkları yer alan Rodos’u seçen çift ilk bölümde burada yer aldılar. Romantik komedi tadında ki dizinin ikinci bölümünde ise Can ve Ayşegül çiftini bir sürpriz bekliyordu.

Evlilikleri yeni olan Can ve Ayşegül yeni sezon boyunca evli olarak başlarına gelen olaylarla mücadele verecekler ve yeni sezon bu şekilde ekranlarda olacak.iliski-durumu-evli-2

Sosyal medyada da çok büyük destek ve ilgi gören İlişki Durumu Evli dizisinin yeni bölümleri ve tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak bu da açıklandı.

Dizinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları saat 20.00’da başlıyor ve Show TV ekranları üzerinden yayınlanıyor. Tekrar bölümleri ise yeni bölümün ardından ilk gün 23.30’da ekranlara geliyor. 1 Ekim Cumartesi yayınlanan bölümün tekrarı 2 Ekim Pazar 23.30’da ekranlara geldi.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi hakkında tüm merak ettiklerinizi sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.