İlişki Durumu Evli 2.bölüm fragmanı 8 Ekim Cumartesi tüyoları

yorumsuz
342
İlişki Durumu Evli 2.bölüm fragmanı 8 Ekim Cumartesi tüyoları

Show TV’nin beğenilen dizisi İlişki Durumu Evli 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak çok merak edilirken 8 Ekim Cumartesi günü için tüyolar burada.

Eski adı ile İlişki Durumu Karışık dizisi yeni sezonda İlişki Durumu Evli oldu. Dizinin yeni adı ile ikinci bölümünün fragmanı da yayınlandı. Can ve Ayşegül’ü büyük bir sürpriz bekliyor yeni bölümde.

Yeni bölümde Can’ın bilmediği bir çocuğu ortaya çıktı. Ayşegül, Can’a tepki gösterdi. Ayşegül, Can’ın olduğuna inandığı çocuğun ortaya çıkması ile yeni bölümde eğlenceli anlar seyirciyi bekliyor.

Tüm zorlukları aşarak evlenmeyi başaran Ayşegül ve Can çiftini yeni bir sınav bekliyor. Tüm hikayenin başladığı Rodos’a balayına giden çifti dönüşte bir adet çocuk bekliyor.

Can’ın haberi olmadığı bir evladı mı var yeni bölümde belli olacak. Rodos’a balayına kadar giden çift dönüşte çok büyük bir sürpriz bekliyor. Sosyal medyacı Ceyda ile PR Uzmanı Erkut ilişkilerine zarar verecek tehdit unsuru olarak yer almaya devam edecekler.

Can ile Ayşegül ilk bölümde balayına gitmişlerdi ve aralarındaki her şey güllük gülistanlık devam ediyordu. Ama dönüşte karşılacakları çocuk 2.bölüme damgasını vuracak.

Yeni sezonda eğlenceli bir şekilde ekranlarda olacak olan romantik komedi dizisine yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Yeni bölümde çocuk gidişatı belirleyecek. Yeni bölümde Can’ın gerçek çocuğu mu değil mi Ayşegül bunu araştıracak.

Peki bu çocuğun annesi kim? Ayşegül bu çocuğun gerçekten Can’ın çocuğu olup olmadığı yeni bölümde ortaya çıkacak.

İlişki Durumu Evli 2.Bölüm 8 Ekim Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.