İçerde dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor?

yorumsuz
536
İçerde dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor?

Son günlerin en çok konuşulan dizilerinden bir tanesi de İçerde. İlk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi akşamı karşımızda olan başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisinin nerede çekildiği ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor İçerde dizisinin. Son olarak Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaşan Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli başrollerinde yer alıyor popüler dizinin. Yayınlandığı ilk günden bu yana acaba yeni bölümde ne olacak diye sorgulattırmayı başaran İçerde dizisi polisiye dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Bir tarafta 4 yıllık emeği ve hayalleri çöpe giden Sarp ile diğer tarafta emellerine ulaşmış ve polis akademisinden mezun olan Umut’un hikayesi İçerde..

Birbirleriyle kardeş olduklarından habersiz olan Sarp ve Umut kendilerini bir anda karşı karşıya ve sonu gelmeyen bir mücadelenin içerisinde bulurlar.

Bol aksiyonlu ve gerilimi yüksek olan İçerde dizisinin nerede çekildiği de oldukça merak ediliyor.

Silahlı çatışma sahneleri için seçilen mekanlar ön plana çıkıyor. Bu mekanların ait olduğu şehir ise İstanbul. İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekilen İçerde dizisi her pazartesi akşamı ekranlarda olmaya devam edecek.

Dizi fragmanları, oyuncular ve dizi ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizde bulmaya devam edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.