İçerde dizisi ne zaman final yapacak? Bitiyor mu?

yorumsuz
181
İçerde dizisi ne zaman final yapacak? Bitiyor mu?

Show TV ekranlarında beğenilerek izlenen İçeride dizisi hakkında dizinin final yapacağı yönündeki söylentiler ortalığı karıştırdı.Dizi yakından takip eden izleyiciler 2017 de final yapacağı iddiaları üzerine üzüntüye boğuldular içeride dizisi neden final yapıyor işte merak edilen detaylar.

Show TV televizyonlarında yayınlanan ve izleyici tarafından beğenilerek izlenen Fenomen dizi içerde hayranları için kötü haber geldi.Reyting rekorları kıran içeride dizisinin Ne zaman biteceği ve ne zaman final yapacağı konusu tartışılan konular arasında yer aldı.İçeride dizisi gerçekten bitiyor mu neden final yapıyor işte Detaylar ve gelişmeler

Bildiğiniz gibi yeni sezonda yine karşımıza birçok dizi çıkıyor. Her çıkan dizi tutulmayı başaramıyor.İçeride dizisi çıktığı günden itibaren izleyiciden tam not almayı başarmış reyting sıralarda üst seviyelere firma almıştı .Ancak dizinin 2017 yılında final yapacağı iddiaları izleyicileri hüzne boğdu.Yayın hayatına yeni başlayan diziler arasında yer almasına rağmen reyting listelerinde hep üst sıralarda yer alan içerde dizisinin sadece 1 sezon yayınlanacağı açıklaması geldi.

İki kardeş rolünde oynayan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Umut’un (Aras Bulut İynemli) heyecanlı hayat hikâyesinin anlatıldığı İçerde dizisinin 2. sezonun olmayacağı belirtildi. Reytingleri alt üst eden İçerde dizisinin yapımcı firma ile olan 1 sezonluk anlaşma gereğince 2017 yılında final yapması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.