İçerde dizisi 3.bölüm neler yaşanacak?

yorumsuz
340
İçerde dizisi 3.bölüm neler yaşanacak?

Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin oynadığı İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 26 Eylül Pazartesi akşamı ekranlarda olan dizi ile alakalı bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonun en çok konuşulan dizileri arasında yer alan İçerde dizisi ile alakalı gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi son olarak 26 Eylül Pazartesi akşamı yayınlandı. Dizinin 2.bölümü de yine çok konuşuldu diyebiliriz.

İçerde 3.bölüm neler yaşanacak?

Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalar Sarp ve bunun ardından kontrolü kaybeder! Yusuf Müdür ile kurduğu plandan vazgeçme noktasına gelen Sarp ya köstebek olarak kardeşinin izini bulacaktır ya da öfkesinin mağduru olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal ile yüzleşecektir.

Sarp bu gelişmelerin arasında sıkışa dursun Mert ise annesi olduğunu bilmediği Füsun ve Eylem ile giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlamıştır. Mert ile mafyanın içindeki Sarp’ın sırları açığa çıkma noktasına gelir! Dizinin yeni bölümünde Sarp’ın önemli kararlar alacağına tanıklık edeceğimizi söyleyebiliriz.

Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu gibi isimlerin de yer aldığı İçerde dizisi 3.bölümü ile 3 Ekim Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.