İçerde 4.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi neler olacak

yorumsuz
476
İçerde 4.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi neler olacak

İçerde 4.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi neler olacak

Star TV dizisi İçerde 4.bölüm fragmanı 10 Ekim günü neler olacak? Sarp ve Mert geçmişlerinin peşine düşüyorlar. Peki birbirilerine dair ipuçlarına erişebilecekler mi yeni bölümde belli olacak.

Pazartesi akşamları saat 20.00’da başlayan İçerde dizisinin yeni bölümü geride kalır kalmaz 4.bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin 3.bölümünün ardından iki tane yeni bölüm fragmanı farklı zamanlarda yayınlanacak.

Yeni bölümde Sarp ile Mert geçmişlerini araştıracaklar. Sarp kardeşinin ölmediğine inanmaya devam ediyor ve annesinden habersiz içerisinde yer aldığı oyun nedeniyle hem acı çekiyor hem de kardeşine erişme umudunu içerisinde taşıyor.

İki gencin çocukluk yıllarında yaşadığı acılar onları geçmişlerini araştırmaya yöneltiyorlar. Sarp’ın kaybettiği fotoyu bulan Mert kendi geçmişini araştırmaya başlıyor.

3.bölümde çok önemli gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Mert’in Sarp’a olan bakış açıcısı değişecek mi merak ediliyor. Geçtiğimiz bölümlerde açıkça Mert’in Sarp’ı kıskandığı görülmüştü.

Celal Baba’nın en iyi adamlarından birisi olma yolunda ilerleyen Sarp’ın Melek tarafından da ilgi duyulması Mert’i kıskandırmıştı. Mert olay gecesi bulduğu not nedeniyle ailesini araştırmaya başlayacak.

İçerde dizisinde oldukça farklı ve heyecanlı senaryonun akışına göre 10 Ekim günü yayınlanacak yeni bölümde de iki kardeş birbirinden habersiz hem birbirleri ile hem de geçmişleri ile mücadele vermeye devam edecekler.

Ormanlık alanda Sarp’ın kaybettiği notu bulan Mert’in olaylara bakış açısının biraz değişmesi dizinin gidişatını da etkileyecek. Seyircilere sürprizler yapması ile bilinen İçerde dizisinin 10 Ekim günü yayınlanacak bölümüne ait fragman yayınlandığında aşağıda yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.