İçerde 3.bölüm fragmanı yayınlandı: Celal Baba Davut’un biletini kesiyor

yorumsuz
909
İçerde 3.bölüm fragmanı yayınlandı: Celal Baba Davut’un biletini kesiyor

İçerde 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Sarp’ın yalanı yakalanacak mı? Celal Baba Davut’a silah doğrultuyor. Yeni bölümde neler olacak işte fragman ve tüyolar.

Yeni sezonun iddialı projelerinden birisi olan İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. YouTube ve Show TV resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan fragmanda görülenler ise herkesi şaşırttı.

Dizinin 2.bölümünün sonunda Sarp ile Mert karşılaşmıştı. Davut’un yakaladığı Mert, Sarp tarafından öldürülecekti fakat Sarp Mert’in annesine yaptığı yardım nedeniyle onu orada öldürmedi ve kendi koluna ateş etti.

Oldukça etkileyici olan bu sahnenin ardından yaşanacaklar ise aksiyon ve heyecanın çok daha yükseleceğini gösterdi. Sarp’ın kendini vurma oyunu ortaya çıkabilir. Celal Baba’nın adamlarından bazıları Sarp’tan şüphelenecek.

Sarp’ın arabasının ön koltuğunda kan lekesinin olmaması aracı başkasının kullandığının delili olarak ortaya çıkacak. Sarp bu durumun içinden nasıl çıkacak merak ediliyor.

Öte yandan kardeşi olduğunu bilmeden Mert’in hayatını kurtaran Sarp yaşananlardan paçayı kurtarabilecek mi Mert ne yapacak yeni bölümde çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Yayınlanan ikinci bölüm ile reyting rekorları kıran İçerde dizisi  26 Eylül Perşembe günü yayınlanan bölümü ile tüm reyting dallarında birinci olarak adeta rekor kırdı.

Twitter ise İçerde dizisi ile sosyal medyada rekor kırdı. Dünya’da 4 saat 15 dakika gündemde kaldı. Türkiye’de ise yaklaşık 11 saat en çok konuşulanlar arasında yer alan İçerde dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı.

İçerde 3.bölüm fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.