İçerde 27.bölüm Fragmanı çıktı mı 27 Mart Pazartesi Show Tv Nefesler Tutuldu!

yorumsuz
121
İçerde 27.bölüm Fragmanı çıktı mı 27 Mart Pazartesi Show Tv Nefesler Tutuldu!

Bol aksiyon ve heyecan içeren İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Her hafta pazartesi akşamı hayranlarının karşısında olan İçerde dizisi bu hafta 26.bölümü geride bıraktı. 20 Mart Pazartesi yayınlanan İçerde dizisinden bilgiler sizlerle!

 

Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Damla Colbay, Uğur Yücel, Bensu Soral gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı İçerde dizisinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. Her hafta reytinglerde üst sıralarda yer alan İçerde dizisi bu hafta 20 Mart Pazartesi akşamı 26.bölüm ile ekranlarda oldu.

Uğur Yücel’in canlandırdığı Kudret karakterinin diziye katılması ile daha da heyecanlı bir hal aldığı İçerde dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

26.BÖLÜM ÖZETİ

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığı gerçeğini düşünmektedir. Emin olmak zorunda olan Kudret bunun için Mert ve Celal’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen ve gerçek görevini öğrenen Füsun ise eli kolu bağlı oturmak istemez.

Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal ise mahallede karşı karşıya gelirler. Aralarında yükselen gerilim ile birlikte mahallenin insanları tedirgin olur.

Celal Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içerisindedir. İçerde dizisi her pazartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.