Hayat Şarkısı 25.bölüm fragmanı 26.bölüm gelişmeleri

yorumsuz
396
Hayat Şarkısı 25.bölüm fragmanı 26.bölüm gelişmeleri

Salı akşamlarının sevilen dizilerinden olan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisi yeni bölüm fragmanı ve haberimizin detayları şu şekilde..

 

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her hafta reytinglerde üst sıralarda yer alan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerine Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi yeni bölümü ile 11 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak.

Bu hafta yayınlanacak olan 25.bölümde yaşanacak gelişmeler ise şu şekilde;

25.bölüm özeti:

Filiz’in açtığı annelik tespit davası Mehmet’in DNA’sının Filiz’inkiyle karşılaştırılmasının ardından sonuçlar ortaya çıkar. Hülya bunu duyunca deliye döner ve herkes uyurken Mehmet’i de alıp evi terk etme kararı alır. Bu durumdan habersiz bir şekilde uyumaya devam eden Kerim ise gece yarısı telefonla aldığı haberle sarsılacaktır. Bakalım bundan sonra Kerim ile Hülya arasında yaşanacak göreceğiz.

Süheyla olmak üzere evin kadınları Filiz’in Mehmet’ten başka bir bebek için Kerim’e dava açtığını düşünür. Kendi aralarında yaptıkları tahminlerden dolayı bir sonuca ulaşamayan evin kadınları hep birlikte Filiz’e gidip detayları öğrenir ve diğer bebeği görmeye karar verirler.

Hayat Şarkısı dizisi yeni bölümü ile 11 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.