Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanıyor

yorumsuz
535
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanıyor

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hangi gün saat kaçta ne zaman başlayacak merak edenlere yeni dizinin yayın günleri ve saati hakkında merak edilenler burada.

Hamdi Alkan’ın yönetmenlik koltuğunda bulunduğu Hayat Bazen Tatlıdır dizisi sezonun en iddialı projelerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Başrollerinde Ufuk Özkan, Birce Akalay ve Kanbolat Görkem gibi önemli isimler bulunuyor.

Süreç Film’in yapımını üstlendiği projenin yeni sezonda başarılı olması bekleniyor. Dizinin başrollerinde; Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Lale Başar, Ufuk Özkan, Esin Gündoğdu, Sevda Erginci, Gamze Topuz, Anıl Tetik, Hamdi Kahraman ve Mustafa Mert Koç gibi isimler bulunuyor.

Dizinin senaristliğini ise Türkiye’nin en başarılı isimlerinden birisi olan Gani Müjde yapacak. Dizinin genel hikayesi ise idealist bir kolej öğretmeninin bir devlet okuluna transferi ve ardından yaşanan süreci ele alacak.

STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi yapılan açıklama ile ne zaman başlayacak öğrenildi. Dizi yeni sezona 16 Ekim 2016 tarihinde başlayacak ve saat 20.00 da başlayacak.

Dizi Pazar akşamları STAR TV ekranlarında olacak. Eğlenceli bir dizi olacağı düşünülen dizi Pazar akşamları seyircilerini eğlendirmek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.