Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne zaman başlayacak belli oldu!

yorumsuz
453
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne zaman başlayacak belli oldu!

Star Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili hazırlıklar tamamlandı ve dizinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yayın tarihi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Ufuk Özkan, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik gibi isimlerin oynayacağı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bilgi de gelmiş oldu. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ilk bölümü ile 16 Ekim Pazar akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin senaristliğini Gani Müjde yönetmenliğini ise Hamdi Alkan üstlenecek. Gani Müjde ve Hamdi Alkan gibi isimlerin Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde buluşması da dizi severleri heyecanlandırıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Birce Akalay Hayat öğretmen’i, Kanbolat Görkem Arslan mafya babasını, Ufuk Özkan ise okul müdürünü canlandıracak.

Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu edinen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat prensiplerinden hiç vazgeçmeyen idealist bir öğretmen olarak karşımıza çıkacak.

Geniş Aile, Aile İşi, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi dizilerde rol alan ve dizi severlerin gönlüne taht kuran Ufuk Özkan da Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.