Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hangi okulda çekiliyor dizi seti nerede

yorumsuz
3.701
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hangi okulda çekiliyor dizi seti nerede

Bir lisede geçen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hangi okulda çekiliyor hangi lisede dizi seti bulunuyor merak ediliyor. Dizide söylenen Gedikpaşa Anadolu Lisesi gerçek bir isim değil.

İstanbul’da bir lisede çekimleri gerçekleştirilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisine lisedeki öğrencilerin de çekimlere katkı sunduğu ve gerçek bir okulda çekimlerin gerçekleştiği biliniyor.

Gedik Paşa Anadolu Lisesi olarak anılan ve dizide görülen Anadolu Lisesi aslında İstanbul Fatih’te yer alan bir lisedir. Hayali bir isim olan Gedik Paşa Anadolu Lisesi gerçek hayatta olmayan bir yerdir.

Dizi gerçek bir lisede okulun öğrencilerinin de katkıları ile çekilmektedir. Kimi sahnelerde görülen öğrencilerin tamamı o lisenin gerçek öğrencileridir.

Ekranların yeni ve iddialı projesinin çekimlerinin bir kısmı İstanbul Sirkeci’de birden fazla farklı mekanda gerçekleşmeye devam ediyor. Ama seyirciler en çok liseyi merak ediyorlar.hayat-bazen-tatlidir

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin lise sahnelerinin bulunduğu çekimlerin ise İstanbul Fatih’te yer alan Cagaloglu Anadolu Lisesinde yapıldığı basında yer aldı.

Star TV ekranlarında yayınlanan gençlik ve eğlence dizisi olarak ilk etapta görülen başarılı proje Hayat Bazen Tatlıdır yayın hayatına hızlı bir giriş yapacak.

İstanbul’da çok eğlenceli bir lise ve çok prensipli bir öğretmen ile öğrencilerin yaşamlarından detaylar dizide ekranlara taşınacak. Hayat Öğretmen’in yaşayacakları ve gençlerin maceraları ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Senaryosunu Gani Müjde tarafından hazırlandığı bilinen projede yönetmen olarak yer alan isimde Hamdi Alkan oldu. Son derece iddialı bir proje olan dizinin ekranlarda başarı ile yer alması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.