Hangimiz Sevmedik dizisi 9.bölüm fragmanı 10.bölüm tüyoları

yorumsuz
373
Hangimiz Sevmedik dizisi 9.bölüm fragmanı 10.bölüm tüyoları

Yaz döneminden bu yana sevenleriyle buluşmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Hangimiz Sevmedik dizisinde heyecan devam ediyor. 9.bölümü ile ekranlarda olacak Hangimiz Sevmedik dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği Hangimiz Sevmedik dizisi oyluna dolu dizgin devam ediyor. Hangimiz Sevmedik dizisinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Adile ve Münir arasında yaşanan aşk sonunda ortaya çıkıyor ve herkes durumdan haberdar oluyor!

Öte yandan Itır ve Tarık arasında yaşananlar da boşanma kararı ile noktalanıyor. İşte 9.bölümden bazı bilgiler;

9.bölüm özeti:

Gerçeği öğrendiğini söyleyen Adile’nin duyguları bir kez daha karmakarışık bir hale gelir. Münir ise her şeyden habersiz bir şekilde hayatını devam ettirmektedir.

Şener’in kahvelerinden zehirlendiğini düşünen mahalle sakinleri ise Şener’e tepki gösterirler. Şener’in hiç beklenmedik bir tavır sergilemesi ise herkesi şaşırtır.

Tarık ise Itır’a boşanma davası açar. İzmir’e gitmeye karar veren Tarık muayenehaneyi de sürpriz bir isime bırakacaktır. Adile ile Itır önemli bir konu için bir araya gelirler. Itır önce Tarık’ın açtığı dava ile ardından Adile’nin söyledikleri ile bir kez daha şok olacaktır!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.