Hangimiz Sevmedik 9.bölüm tüyoları 10 Ekim fragmanı

yorumsuz
355
Hangimiz Sevmedik 9.bölüm tüyoları 10 Ekim fragmanı

Hangimiz Sevmedik 9.bölüm tüyoları 10 Ekim fragmanı

TRT 1 Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır ve Tarık  ayrılacak mı, 9.bölümde neler olacak merak ediliyor. 10 Ekim günü neler olacak merak edenlere özel tüyolar.
Dizinin başrol karakterleri Tarık ve Itır ayrılma kararı alıyorlar. Yeni bölümde tekrar bir araya gelecekler mi yoksa ayrılacaklar mı seyirci tarafından merak ediliyor.

8.yeni bölümünün geride kalacağı Hangimiz Sevmedik isimli dizi her Pazartesi günü yayınlanıyor. Dizinin son bölümünde yaşananlar seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı.

Pazartesi akşamları yeni bölümü yayınlanan Hangimiz Sevmedik isimlinin yeni bölüm fragmanı geceden itibaren yayınlanıyor. Merak edenlere aşağıdaki fragman videosundan seyredebilirler.

36 yıl önce Münir’den geldiğini sandığı veda mektubu ile Mürüvet’in davetiyesindeki el yazısının aynı oldğu fark eden Adile’nin Mürüvetin yıllar önceki oyununu anlaması ile başlayan hikaye içerisinde Tarık ve Itır genç başroller olarak görünüyorlar.

Münir Tarık’ı Adile ise Itır’ı korumaya çalıştığı son bölümde onları bu durumdan kurtaran isim şaşırtıcı bir şekilde Şener olmuştu. Adile ve Münir sırf ailelerini kurtarmak amacı ile Ayşen ve Şener’e tepkiliydiler.

Adile’nin canını yakmak için Münir, Mürüvet’e ertesi gün onu istemeye geleceklerini söylemişti. Eve döndüğünde Şener’e Münir, başlarına açtığı bela nedeniyle azarladı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.