Güle Güle Oturun Başvurusu ve Katılım Şartları neler

yorumsuz
674
Güle Güle Oturun Başvurusu ve Katılım Şartları neler

Mimar Selim ile Güle Güle Oturun başvuru formu ve katılım şartları nelerdir nasıl başvuru yapılır merak edenlere Güle Güle Oturun programı hakkında merak edilenleri derledik.

Güle Güle Oturun programı TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her gün farklı bir evin dekorasyonu yenileniyor ve Mimar Selim’in tavsiyeleri ile ev daha kullanışlı ve şık bir hale getiriliyor.

Büyük bir seyirci kitlesi bulunan yarışmaya başvuru resmi TV 8 başvuru sayfası üzerinden başvurular kabul ediliyor. Evinizin hoşunuza gitmeyen yada daha güzel dekore edilmesi gerektiğini düşünenler yarışmaya başvuru yapabilirler.

Güle Güle oturun başvuru formunu doldurduktan sonra seçilmeyi bekleyebilirsiniz. Sadece İstanbul değil birçok farklı şehirden başvurular kabul ediliyor. Eskişehir, Bursa, Ankara, Erzincan, Konya gibi birçok şehre Güle Güle Oturun programı gelmeye devam ediyor.

Eğlenceli televizyon programına katılım tamamen ücretsiz olmaktadır. TV 8 Kanalında ekranlara gelen televizyon programında tüm masraflar program tarafından karşılanıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesinin Mimarlık bölümünden mezun olan Selim Yuhay evler için olumlu fikirleri ve güzel tasarımları ile birçok seyircinin beğenisini kazanmış takip edilen ve sevilen bir isim olarak ön plana çıkıyor.

Programda başvuru formunu doldururken, ev size ait mi değil mi evinizin dış cephe ve değişmesi istediğiniz odanın fotoğrafları isteniyor. Bu gibi çeşitli bilgileri verdikten sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.