Güldüy Güldüy Show bitti mi neden final yaptı yeni sezon çekilecek mi?

yorumsuz
969
Güldüy Güldüy Show bitti mi neden final yaptı yeni sezon çekilecek mi?

Güldüy Güldüy Show neden final yaptı, gelecek sezon ekranlarda olacak mı yeni sezon çekilecek mi merak ediliyor. Güldüy Güldüy Show ve final kararı hakkında merak edilenler!

Show TV ekranlarının yaz sezonunda çok sevilen eğlence güldürü programlarından birisi olmayı başaran Güldüy Güldüy Show çocuk oyuncuların sahne aldığı harika bir show olarak akıllarda kalacağa benziyor.

Güldür Güldür Show’un sezon finali yapması sonrasında başlayan Güldüy Güldüy Show, küçük çocukların sergilediği skeçlerden oluşan eğlenceli bir televizyon programıdır.

Yaz sezonunda ekranlara gelen Güldüy Güldüy Show 11 bölüm yayınlanmanın ardından final yapıyor. Sezon finali yapacak olan Güldüy Güldüy Show’un gelecek yıl yaz döneminde yeniden ekranlarda olması bekleniyor.

Güldür Güldür Show programının 17 Haziran 2016 tarihinde sezon finali yapmasının ardından 30 Eylül 2016 tarihinde yeni sezona başlayacak. Bayrağı Güldür Güldür Show programından devir alan Güldüy Güldüy Show ise bayrağı yeniden bu programa devretmek adına sezon finali yapıyor.

23 Eylül 2016 tarihinde çocukların sahne aldığı Güldüy Güldüy Show programı final bölümü ile ekranlara veda edecek. Programın çekimleri tamamlandı ve final yapmayı bekliyor.

Gelecek yıl Temmuz ayında yeni sezon ile programın yeniden Show TV ekranlarında yer alması beklenenler arasında yer alıyor. Şayet bir aksilik olmaz ise gelecek yıl yaz döneminde yeniden Güldüy Güldüy Show ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.