Güldür Güldür Show yeni oyuncusu Korhan Herduran kimdir

yorumsuz
902
Güldür Güldür Show yeni oyuncusu Korhan Herduran kimdir

Show Tv’nin sevilen programları arasında yer alan ve yeni sezon çalışmalarına devam eden Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. İşler Güçler, Kardeş Payı gibi yapımlardan tanıdığımız Korhan Herduran dahil oldu. İşte detaylar..

 

Yakında yeni sezonuyla sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan ve moderatörlüğünü ise Ali Sunal’ın gerçekleştirdiği Güldür Güldür Show programından haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde programın öne çıkan oyuncuları arasında yer alan Özge Borak ve Ayşegül Akdemir programdan ayrıldıklarını duyurmuşlardı.

İki oyuncunun ayrılmasının ardından Güldür Güldür Show’a yepyeni bir isim daha dahil oldu. Bu isim ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerinde oynadığı İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizilerde yer alan Korhan Herduran oldu. Herduran bundan böyle Güldür Güldür Show programında yer alacak.

Korhan Herduran kimdir?

6 Ağustıs 1988 tarihinde dünyaya gelen Korhan Herduran Antalya doğumludur. Son dönemlerin renkli simalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan herduran özellikle İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizilerde gösterdiği performanslarla ön plana çıktı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Korhan Herduran yine yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Düğün Dernek serisinde de rol almıştır.

26 yaşında olan başarılı oyuncu aslan burcudur. Herduran bundan böyle Güldür Güldür Show programında yer alacak ve kendisini izleyenleri güldürmeye devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.