Gülçin Şantırcıoğlu Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosunda!

yorumsuz
580
Gülçin Şantırcıoğlu  Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosunda!

TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan dizileri arasında yer alan ve Ekim ayında yeni sezonuyla karşımızda olan Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Gülçin Şantırcıoğlu ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni sezonda yeni isimler göreceğiz ve bu isimlerden bir tanesi de Gülçin Şantırcıoğlu   olacak. Son olarak Kara Ekmek dizisinde rol alan Şantırcıoğlu ile alakalı bilgiler ise şu şekilde;

Gülçin Şantırcıoğlu kimdir?

1977 yılında dünyaya gelen Gülçin Şantırcıoğlu sinema ve dizi oyuncusudur. 39 yaşında olan tecrübeli isim ilk olarak Elveda Rumeli dizisinde Hatice karakteri ile tanınmıştır.

Elçin isminde bir kız kardeşi olan Gülçin Şantırcıoğlu ilk ve orta öğretimimin İzmir’de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünden mezun olan Şantırcıoğlu 2002 yılında İstanbul’a taşınır.

Ruhi Su Vakfında 3 yıl şan eğitmenliği yapan Şanıtrcıoğlu 2005 yılında rol aldığı Türev filmi ile Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film ödülünü kazandı.

Bir çok dizi ve projede yer alan Gülçin Şantırcıoğlu son olarak Kara Ekmek dizisinde izleme fırsatı bulmuştuk. Şanıtrcıoğlu aynı zamanda Osmanlı Tokadı, Böyle Bitmesin, Bir Çocuk Sevdim Doktorlar gibi dizilerde de rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.