Göz6 Zeyd Gümüştutan kimdir kaç yaşında boyu kaç nereli sevgilisi var mı

yorumsuz
2.300
Göz6 Zeyd Gümüştutan kimdir kaç yaşında boyu kaç nereli sevgilisi var mı

TV8 ekranlarında yayınlanan yepyeni bir yarışma ile karşımıza çıkan yarışmacı Zeyd kimdir sorusunun cevabını vereceğiz bugün sizlere. TV8 yeni yarışması olan gözaltı iddialı isimlerden oluşuyor .Gözaltı yarışmasında Zeyd kimdir ,kaç yaşındadır ,boyu kilosu mesleği gibi soruların cevabı merak edenler için sayfamızda yer almaktadır.

TV8 ekranlarında gözaltı isimli yepyeni bir yarışma izleyici karşısına çıktı .Survivor 2017 yarışmasında  yer alabilmek için Gözaltı yarışmasını birincilikle bitirmeyi hedefleyen 8 kadın ve 8 erkek aynı evde yarışmaya başladı. Gözaltı yarışması ile yarışmacılar aynı evde 4 ay boyunca vakit geçirecekler .24 saat kameralar ile izlenecekler .Zorlu yarışmanın sonucunda birinci gelen bir kadın adayı ve bir erkek adayı 2017 Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacaklar. Gözaltı yarışmasının sunuculuğunu ise Öykü Serter yapıyor.

 Gözaltı yarışması Zeyd kimdir

26 yaşında olan genç yarışmacımız uluslararası ilişkiler eğitimi aldı rock müzik ile yakından ilgilendiğini söyleyen Zeyd Gümüştutan isimli gözaltı evinin genç yarışmacısı oldukça renkli kişiliği ile yarışmayı şenlendirecek gibi duruyor. Müzik tutkusu ile eve renk katacak olan ve her zaman kendini iyi hissetme yolunu buluyor .Oldukça iddialı olan yarışmacımız 1.64 boyunda 73 kilogram ağırlığındadır. Farklı tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan ve Bakırköy doğumludur .

Zeyd Gümüştutan Özellikleri

Yaş : 26

Boy : 1.64

Kilo : 73

Meslek : Öğrenci

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.