Göz6 yarışması Berna Kes kimdir kaç yaşında hakkında merak edilenler

yorumsuz
728
Göz6 yarışması Berna Kes kimdir kaç yaşında hakkında merak edilenler

TV8 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı daha başladı! Daha önce de tanıtımı yapılan ve uzun süredir yayınlanması beklenen Göz 6 yarışmasının kadın yarışmacılarından olan Berna Kes ile ilgili hazırladığımız haber sizlerle..

 

Sunumunu Öykü Serter’in üstlendiği yapımcılığını ise Acun Medya’nın yaptığı Göz6 yarışması ilk bölümü ile 12 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de başladı. Formatı itibariyle genellikle Biri Bizi Gözetliyor yarışmasını da andıran Göz6 yarışmasının adayları da yarışmaya renk katacak gibi duruyor.

İlk olarak 12 Eylül Pazartesi günkü yayınlanan bölümden bahsetmek gerekirse yarışmacılar birbirleriyle kaynaşma sürecine girdi. Oynanan araba oyunu ve eleme oyunu neticesinde öne çıkan isimlerden bir tanesi olan Berna Kes’i sizler için yakından tanıdık.

 

Berna Kes kimdir?

Yarışmada yer alan iki Berna’dan birisi olan Berna Kes 1995 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Renkli kişiliği ve kazanma hırsı ile dolu olan ruhu ile Göz 6 yarışmasının öne çıkacak isimlerinden bir tanesi olan Berna Kes aynı zamanda yarışmanın en genç ismidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.